مقاطع و کلاس ها

کلاس زبان انگلیسی

کلاس زبان انگلیسی برای کودکان یک دوره تخصصی است که برای یادگیری زبان انگلیسی توسط کودکان برگزار می شود. این کلاس ها اغلب با روش های مختلفی، مانند بازی های زبان، پخش فیلم های آموزشی، پخش نشست های زبان، تمرینات تلفظ، تلفظ به صورت موزیکال، کارگاه های تلفظی، و غیره، برگزار می شود. این کلاس ها به کودکان کمک می کند تا مهارت های زبانی، استاندارد زبان، تلفظ، گرامر، واژگان، دستورات، استعداد شنیداری، استعداد نوشتاری، استعداد صحبت و غیره را بیشتر یاد بگیرند.

سفال، نقاشی و خلاقیت

کلاس های سفال، نقاشی و خلاقیت برای کودکان، دوره های تخصصی هستند که به کودکان این امکان را می دهند تا با مصالح، رنگ ها، نقاشی، سفال، نقاشی، کار های نقاشی، طراحی، نقاشی روی سفال، نقاشی با قلم، نقاشی با پایین تختی، نقاشی با ابزارهای دیگر، بازی های خلاقانه، و غیره بیشتر آشنا شوند. این کلاس ها به کودکان کمک می کند تا هوش های هنری، خلاقیت، هوش های تجسمی، تصویربینی، توجه، تمرکز، تحلیل، تصمیم گیری، اعتماد به نفس، و غیره را بیشتر یاد بگیرند.

ژیمناستیک تخصصی

ژیمناستیک یک روش تربیتی تخصصی است که برای کودکان استفاده می شود. این روش به کمک بازی های توصیفی، تصویری، تجربی و فعالیت های جسمی، کودکان را برای توسعه مهارت های فیزیکی، روانی، شناختی، تحصیلی، اجتماعی، روانشناختی و روانشناسی آماده می کند.

 
 
 

ارف کودکان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. 

ایروبیک همراه با موسیقی

ایروبیک همراه با موسیقی یک روش تزریقی برای توسعه مهارت های مختلف مثل توجه، تنظیم هیجان، تعلیم، تعلیم دستورات، یادگیری زبان، تفکر تصویری، توانایی های شنیداری، و غیره است. این روش به کودکان کمک می کند تا با استفاده از موسیقی، تزریق یک عوامل تحریک کننده و هیجانی، یادآوری، تفکر، رفتاری، شنیداری، تصمیم گیری، و غیره را بیشتر یاد بگیرند.

درخواست آنلاین

شما میتوانید با پر کردن فرم پیش ثبت نام در وب سایت کودکستان ماهبد درخواست خود را ارسال کنید، تا در زودترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس بگیرند.